O PIÓRO DYREKTORA

W dniu 30 października (w klimacie horroru) wręczono dyplomy i nagrody uczestnikom konkursów zorganizowanych w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 😊 W konkursie „O pióro Dyrektora” udział wzięło 24 uczniów. Najlepszą w ortografii – trzeci raz z rzędu – okazała się Joanna Piotrowska z III technikum. Dwa miejsca drugie równorzędnie zajęli Kacper Bożykowski z II technikum i Łukasz Murawski z IV technikum 😊 Natalia Galas i Marcin Szymałka z I technikum, Zuzanna Szczuraszek z I Szb SP oraz Michał Wachowski z II Szb zostali wyróżnieni za prace plastyczne „Karykatura belfra” 😊 Dyplomy i nagrody książkowe otrzymały Joanna Piotrowska z III technikum, Daria Kasprzak i Sylwia Galant z IV technikum za opublikowanie recenzji książek na CZYTAJni Kilińskiego 😊 Za plakaty reklamujące autora/autorkę książek nagrodzone zostały Joanna Piotrowska z III technikum oraz Oliwia Lorentowicz z IV technikum 😊 Uczniowie, którzy wykonali graffiti również otrzymali upominki 😊 Biblioteka szkolna oraz Samorząd Uczniowski dziękują za bardzo duże zaangażowanie w konkursy 😊 Zachęcamy do odwiedzin naszej biblioteki 😊

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz