ŻYCZLIWYM BYĆ…

21 listopada 2019r. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Życzliwości. W jaki sposób można okazywać życzliwość drugiej osobie? Co zyskujemy będąc osobami życzliwymi? Z taką tematyką młodzież ZSP w Zdunach wraz z opiekunami wybrali się do uczniów klasy IIIc SP w Zdunach oraz grup zerówkowych Publicznego Przedszkola w Zdunach. Gościliśmy również w jednym z oddziałów przedszkola „Maciuś” w Krotoszynie.Podczas spotkań poruszono kwestię m. in. ustępowania miejsca drugiemu człowiekowi, wykorzystując przy tym historię Kuby i Buby z książki „Bon czy ton” Grzegorza Kasdepke. Były wspólne zabawy i odgrywanie scenek. Na zakończenie odwiedzin najmłodsi otrzymali ordery uśmiechu, a ich opiekunowie losowali sentencje o życzliwości. „Małe radości i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności…”

 

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz