Kilińczycy w czasie zdalnego nauczania nie próżnują!!

Młodzież bardzo chętnie bierze udział w webinariach, które dostarczają dużo praktycznych informacji, szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Tematyką jednego z webinariów była „Logistyka polskiego teatru wojny” organizatorem była Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu. Zajęcia przeprowadził dr Jacek Bartosiak, założyciel i właściciel Strategy&Future. Celem wykładu było przedstawianie i wyjaśnianie zjawisk i wydarzeń mających miejsce na świecie, trendów wywierających wpływ na ludzi, państwa i kształtujących ich losy. Omawiane były nowoczesne formy myśli strategicznych, wskazując przy okazji możliwe kierunki dalszego samokształcenia i rozwoju.

Kolejne webinarium pt. ,,Standardy GS1 w przemyśle” zorganizowane przez GS1 Polska przybliżyło tematykę sprawnej identyfikacji produktu, która odgrywa bardzo ważną rolę dla branż przemysłu.

Uczniowie mieli również możliwość udziału w spotkaniu online organizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Temat webinariów idealnie wpasował się w tematykę lekcyjną podstaw przedsiębiorczości oraz działalności gospodarczej i organizacji pracy. Dla uczniów, którzy zastanawiają się nad założeniem swojego biznesu po ukończeniu szkoły. Była to idealna okazja, aby uzyskać dodatkowe informacje czy też zadać pytanie prowadzącym. Ekspertem w tej dziedzinie zapewne jest Pan Paweł Kurasz- Wiceprezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz dobrze znana Naszej szkole Pani Ewa Tomczak. Webinar był realizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2020.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *