Zajęcia projektowe „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach po raz kolejny brali udział w laboratoriach Politechniki Poznańskiej. Tym razem w związku z pandemią zajęcia były przeprowadzone na odległość w innowacyjnych technologicznie laboratoriach.

Dzięki zajęciom młodzież miała możliwość zapoznania się z najnowocześniejszym sprzętem oraz z oprogramowaniem wykorzystywanym w pracy logistyka. Podczas zajęć uczniowie zostali poddani diagnozie kompetencji w tym ocenie swoich umiejętności. Otrzymali odpowiednie wsparcie w zakresie podnoszenia swojej wiedzy na temat posiadanych umiejętności i kompetencji. Po zakończeniu zajęć specjalistycznych w laboratoriach uczniowie otrzymali certyfikat ukończenia, w którym uwzględniony został zakres podniesionych umiejętności.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *