ZAPRASZAMY DO KILIŃSKIEGO!

Drogi Ósmoklasisto i Gimnazjalisto!

Było nam niezmiernie miło gościć Cię w murach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, noszących imię Jana Kilińskiego w Dniu Patrona Szkoły.  Mówimy o sobie : Kilińczycy – i wierzymy, że już niebawem dołączysz do naszej społeczności. Nasza szkoła od ponad 130 lat kształci przyszłych  rzemieślników oraz techników w najciekawszych i najbardziej popularnych na rynkach pracy zawodach. Z murów naszej szkoły wywodzą się najbardziej znani Ci przedstawiciele lokalnego biznesu: Wojciech Biernacki, Jerzy Wawrzyniak, Dominik  Kaczmarek, Adam Sowiński, Marian Stanisławski, Tomasz Maj i Marek Szydłowski. Być może wśród absolwentów Kilińskiego znajdują  się Twoi dziadkowie, rodzice, rodzeństwo? Jesteśmy pewni, że i Ty zechcesz zostać Kilińczykiem! Dlaczego?

– w naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz zawody najbardziej atrakcyjne na współczesnym rynku pracy,

– będziesz się kształcił pod fachowym okiem nauczycieli zawodowców z pasją i nauczycieli egzaminatorów przedmiotów ogólnokształcących,

– zdasz z powodzeniem egzaminy kwalifikacyjne w zawodzie i egzamin maturalny (możemy się pochwalić blisko 100 – procentową zdawalnością matur oraz bardzo wysokimi wynikami z poszczególnych kwalifikacji zawodowych),

– przygotujesz się do kreatywnego poruszania po rynku pracy i samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej,

– nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami, zapewnimy Ci fachową pomoc pedagogiczną  i wsparcie w trudnych sytuacjach osobistych.

Mało?

– wyjdziemy naprzeciw każdej Twojej inicjatywie naukowej i zawodowej,

– zorganizujemy dla Ciebie atrakcyjne zajęcia, konkursy, praktyki zagraniczne i wycieczki zawodowe, zdobędziesz nowe kwalifikacje, kompetencje i uprawnienia ZA DARMO!

– rozwiniesz u nas wszystkie swoje talenty artystyczne,

– staniesz się współautorem  długiej i  bogatej tradycji opartej na wartości pracy i samokształcenia pod patronatem idei Jana Kilińskiego.

 

POZNAJ NAS, WYBIERZ NAS, ZOSTAŃ KILIŃCZYKIEM!

ZAPRASZAMY!

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz