TECHNIK LOGISTYK

Technik logistyk z innowacją pożarniczo – ratowniczą

Chcesz zdobyć wykształcenie technika logistyka? I nie tylko? W ZSP w Zdunach oprócz uprawnień technika logistyka zdobędziesz także dodatkowe kompetencje i umiejętności zawiązane z działalnością służb ratowniczych: pożarniczych i medycznych. Weźmiesz także udział w profesjonalnych zajęciach na Politechnice Poznańskiej przeprowadzanych w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”. Dzięki ciągłemu pozyskiwaniu środków z projektów unijnych będziesz mieć także możliwość zdobycia uprawnień operatora wózka widłowego – całkowicie za darmo!

A kim jest logistyk? Logistyk planuje, organizuje, kieruje i kontroluje przemieszczanie towarów od producenta do konsumenta. Analizuje dane rynków, aby przygotować jak najkorzystniejsze oferty dostaw towarów i transportu. Pracę logistykom oferują dziś przede wszystkim krajowe i międzynarodowe firmy spedycyjne, a także przemysł, budownictwo, handel i usługi oraz informatyka i telekomunikacja.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz