ZAPROSZENIE NA KILINIADĘ – DRZWI OTWARTE SZKOŁY

ZAPRASZAMY NA KILINIADĘ

– DRZWI OTWARTE I TARGI PRACODAWCÓW –

28 KWIETNIA OD GODZ. 9.00

 ÓSMOKLASISTO!

 • zapoznasz się z naszą aktualną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021,
 • przybliżymy Ci każdy kierunek w jakim kształcimy,
 • poznasz przedsiębiorców, z którymi szkoła współpracuje,
 • zapoznasz się z ofertą zajęć innowacyjnych.

ATUTEM NASZEJ SZKOŁY JEST:

 • jednozmianowość,
 • niewielka liczba uczniów – dlatego nikt nie jest dla nas anonimowy,
 • szybko reagujemy na potrzeby i problemy i ucznia,
 • rozpoznajemy potencjał ucznia i rozwijamy go.

 

TECHNIKUM

 • Technik logistyk – z innowacją POŻARNICZO – RATOWNICZĄ
 • Technik usług fryzjerskich – z innowacją KOSMETYCZNĄ I STYLIZACJĄ PAZNOKCI
 • Technik turystyki na obszarach wiejskich – z innowacją OBSŁUGA RECEPCJI HOTELOWEJ.
 • Technik informatyk z innowacją GRAFIKA KOMPUTEROWA
 • Technik żywienia i usług gastronomicznych – z innowacją DIETETYKA I ZDROWY STYL ŻYCIA

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

 • Oddziały wielozawodowe – kształcimy w dowolnie wybranym przez ucznia zawodzie, np.: mechanik pojazdów samochodowych, magazynier-logistyk, sprzedawca, fryzjer, murarz, tynkarz, ślusarz, kucharz, monter instalacji budowlanej, hydraulik, stolarz, tapicer, blacharz samochodowy, elektryk samochodowy i wiele innych.
 • Oddział mechanik pojazdów samochodowych
 • Oddział fryzjer
 • Oddział magazynier-logistyk
 • Oddział kucharz
 • Oddział stolarz

 

Miło nam poinformować, że poziom kształcenia w naszej szkole podniósł się,  o czym świadczy 51 miejsce w rankingu techników w Wielkopolsce (jest to drugie miejsce wśród szkół w powiecie!!!!). Technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury  z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego. Źródłem danych były protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE)  z wynikami matur oraz egzaminów zawodowych.

 

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz