INTEGRACJA KLAS 1

 

18 września uczniowie klas I-ych: technikum i szkoły branżowej I stopnia wspólnie z wychowawcami zorganizowali spotkanie integracyjne na kręgielni. Miało to na celu bliższe zapoznanie się, a przy okazji miłe spędzenie czasu poza murami szkoły. Oprócz rzutów w kręgle, uczniowie skorzystali m.in. z siłowni na powietrzu, czy gry w piłkarzyki. Na zakończenie pierwszaki z wychowawcami udali się do Biblioteki Publicznej w Zdunach. Zapoznali się z jej bogatym księgozbiorem, ponieważ mają możliwość korzystania z biblioteki nie tylko szkolnej, ale i miejskiej.

Należy pamiętać, że klasę tworzą uczniowie, jak i wychowawca, dlatego warto kształtować prawidłowe relacje między nimi, a takie spotkania sprawiają, że klasa staje się coraz bardziej zżyta.

 

 

 

 

 

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz