TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

Turniej piłki nożnej zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości:

W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Uzyskano następujące rezultaty:

IV TECHNIKUM-III TECHNIKUM 10:2

I TECHNIKUM-II TECHNIKUM 0:3

III TECHNIKUM-II TECHNIKUM 1:3

I TECHNIKUM- IV TECHNIKUM 1:13

III TECHNIKUM-I TECHNIKUM  walkower 0:3 dla klasy I TECHNIKUM

II TECHNIKUM-IV TECHNIKUM 4:3

TABELA KOŃCOWA:

1.II TECHNIKUM     9pkt

2.IV TECHNIKUM    6pkt

3.I TECHNIKUM       3pkt

4.III TECHNIKUM     0pkt

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.  Wręczenie dyplomów odbędzie się podczas apelu szkolnego 22 października 2018 roku. Najlepszym strzelcem turnieju został Darek Szymański IV klasa technikum12 bramek. Najlepszym zawodnikiem Krzysztof Matela z II klasy technikum, a najlepszym bramkarzem Tomasz Zawada z IV klasy technikum. Na spore uznanie zasłużyła sobie drużyna IV klasy technikum za postawę fair play.  Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego pani mgr Natalia Rabczewska i mgr Andrzej Krajka. Dziękujemy pani dyrektor mgr Karolinie Rejek za pomoc w organizacji turnieju.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz