INNOWACJE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZSP W ZDUNACH!!!

MAMY DLA WAS NOWE INTERESUJĄCE I ZACHĘCAJĄCE INNOWACJE, Z KTÓRYCH POWINNIŚCIE SKORZYSTAĆ!!!

 

TECHNIK INFORMATYK –GRAFIKA KOMPUTEROWA

 

Nauczysz się:

 • obsługiwać najnowsze wersje programów graficznych
 • projektować kreatywną grafikę wektorową, rastrową i trójwymiarową,
 • tworzyć filmy i animacje komputerowe,

 

Zdobędziesz dodatkowe kwalifikacje oraz zaświadczenia ze szkoleń z zakresu grafiki komputerowej. Absolwenci mogą kontynuować naukę studiując na wydziałach informatycznych i artystycznych. Kierunek ten przygotuje cię do pracę w przedsiębiorstwach z branży informatycznej i graficznej.

 

TECHNIK LOGISTYK- POŻARNICTWO Z RATOWNICTWEM

 

Logistyka to nowoczesny zawód, dający perspektywy pracy w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach. W roku szkolnym 2019/2010 proponujemy zawód TECHNIK LOGISTYK z innowacją POŻARNICZO – RATOWNICZĄ.

Klasa ta skierowana jest do uczniów, którzy chcą uzyskać zawód technik logistyk oraz chcieliby rozwinąć zainteresowania ratownictwem, zapoznać się z podstawami wiedzy pożarniczej i pracy strażaka, a tym samym wyrazić gotowości niesienia pomocy osobom zagrożonym i potrzebującym podczas akcji ratowniczych, wspierać lokalną jednostkę straży pożarnej

Decydując się na naukę w klasie strażacko – ratowniczej będziesz mógł skorzystać z wielu atrakcji:

weźmiesz udział w wycieczkach i zawodach ratowniczych
weźmiesz udział w licznych kursach- dla członków OSP i kursie samoobrony
zdobędziesz umiejętności z zakresu medycznego i ochrony przeciwpożarowej
podniesiesz swoją kondycję fizyczną i nabędziesz umiejętności na torze sprawności
zdobędziesz dodatkowe uprawnienia, które zwiększą Twoje szanse nauki w szkołach kształcących służby mundurowe, będziesz miał możliwość odbycia praktyk zawodowych w jednostkach straży pożarnej

 

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH – DIETETYKA I ZDROWY STYL ŻYCIA

We współczesnym świecie coraz powszechniejsze stały się hasła związane ze zdrowym stylem życia. Dlatego proponujemy Wam innowację będącą ciekawym sposobem do życie. Proponujemy w ramach tego kierunku:

 • kształtowanie zachowań prozdrowotnych,
 • dbałość o wizerunek,
 • oddziaływanie na świadome żywienie,
 • spotkania z dietetykiem – certyfikat uczestnictwa,
 • spotkania ze specjalistami od zdrowego żywienia, lekarzami przestrzegającymi przed skutkami nieprawidłowego żywienia,
 • zwiększone szanse zatrudnienia na europejskim rynku pracy,
 • dbałość o swoje zdrowie i kondycję w  przyszkolnym klubie fitness,
 • poznanie regionalnych producentów zdrowej żywności.

 

TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH – BARBERYSTYKA, STYLIZACJA I KREOWANIE WIZERUNKU

BARBERYSTYKA – męskie cięcie, strzyżenie, stylizacja i  pielęgnacja brody, w szkole będziesz mógł zdobyć certyfikat, zapraszamy specjalistów szkolących w zakresie barberystyki,

 

STYLIZACJA I KREOWANIE WIZERUNKU- koncentruje się na przygotowaniu do pracy w zawodzie stylisty, tematyka makijażu została tu ograniczona do podstaw objętych kursem I stopnia, uczniowie będą doskonalić swoje umiejętności uzyskując zaświadczenie –  certyfikat, natomiast uczniowie chcący pogłębiać wiedzę w tej tematyce mogą kontynuować naukę na kursie II stopnia

 

TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ – Z OBSŁUGĄ RECEPCJI HOTELOWEJ

często kojarzy się z rolnictwem, uczniowie na tym kierunku poza poznaniem tajników związanych z rolnictwem poznają również możliwości wykorzystania walorów danej okolicy, czy to przyrodniczych czy kulturowych, tak powstał pomysł na rozwój sektora usług na terenach wiejskich – AGROTURYSTYKA. Jeśli chcesz uczestniczyć w przemianach zachodzących na terenach wiejskich i marzysz o własnym gospodarstwie agroturystycznym u nas będziesz zdobywał umiejętności związane obsługą recepcji hotelowej, uczył się bezpośredniego kontaktu z gościem hotelowym, obserwował właściwy przebieg fachowej obsługi i działu recepcyjnego. Chcemy zapraszać specjalistów z zakresu savoir – vivru- czyli dobrych manier w różnych sytuacjach, co pomaga w kontaktach międzyludzkich 🙂

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *