Z OPTYMIZMEM W PRZYSZŁOŚĆ – KOLEJNE SPOTKANIE Z PRACODAWCAMI ZA NAMI

11 grudnia w murach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach  gościliśmy współpracujących ze szkołą Pracodawców, Pedagogów i Doradców zawodowych. Spotkanie z cyklu „Z optymizmem w przyszłość” poświęcone było analizie wyników egzaminów zawodowych, innowacjom planowanym w nowym roku szkolnym na wszystkich kierunkach technikum, jak również projektom realizowanym w szkole. Wśród zaproszonych mieliśmy zaszczyt gościć m.in. Pana Burmistrza Zdun Tomasza Chudego , a także Panią Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu P. Magdalenę Sekura – Nowicką, która przeprowadziła prelekcję nt. „Wyzwania rynku pracy”. Jak się okazało był to temat potrzebny do omówienia i wywołał dyskusję. Spotkanie uświetnił występ uczniów ZSP, którzy przygotowali kolędy bożonarodzeniowe wprowadzając zaproszonych gości w nastrój świąteczny. Pani Dyrektor i grono pedagogiczne życzy wszystkim sympatykom szkoły Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz