PIERWSZE KROKI NA RYNKU PRACY

We wtorek 29 stycznia gościliśmy w murach naszej szkoły Panie z Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie. Spotkanie z młodzieżą miało na celu wprowadzenie uczniów w tajniki rynku pracy,  a przede wszystkim rozmowy kwalifikacyjnej. Adresatami spotkania byli uczniowie klasy IV, którzy już niebawem będą musieli zmierzyć się z perspektywą podjęcia pracy zawodowej, odbycia stażu lub dalszego kształcenia. Dodatkowo podczas prezentacji przedstawione zostały formy wsparcia, jakie realizowane są przez Urząd Pracy. Niezwykle ważnym aspektem spotkania było poznanie przez uczniów przykładowych/najczęstszych pytań i odpowiedzi  zadawanych przez Pracodawców podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Serdecznie dziękujemy Paniom za ciekawe przedstawienie zagadnień związanych z wejściem na rynek pracy.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz