KILIŃCZYCY W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

Dnia 30 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach uczestniczyli w przygotowaniu do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Irlandii  w ramach programu Erasmus+ „Zawodowcy południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie”, których koordynatorem jest Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu

W spotkaniu z młodzieżą uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w osobach Pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Pani Dorota Kinal – Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW, Wicekonsul Honorowy Irlandii Krzysztof Schramm, przedstawiciele Fundacji Kultury Irlandzkiej, przedstawiciele Wielkopolskiej Policji oraz Portu Lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego.

Uczniowie mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat kultury i zwyczajów panujących w Irlandii  oraz zasad bezpieczeństwa podczas przebywania za granicą, jak również w trakcie podróży. Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w spotkaniu.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz