ZDUNY ZNÓW NA PODIUM!

Dnia 26 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach wzięli udział w eliminacjach powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krotoszynie, które odbyły się w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” w Krotoszynie. Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Oddział Rejonowy PCK, Starostwo Powiatowe i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Reprezentacje pięciu drużyn z powiatu krotoszyńskiego wzięły udział w sześciu pozorowanych scenkach z życia codziennego i miały za zadanie rozwiązać test wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Po zaciętej walce uczniowie z ZSP w Zdunach, w składzie: Kacper Kołodziej (kl.3), Krzysztof Matela (kl.2), Natalia Koszalik (kl.2), Anna Pijacka (kl.1), Antoni Wróbel (kl.1), uplasowali się na II miejscu, otrzymując dyplom oraz puchar ufundowany przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krotoszynie.
Z całego serca gratulujemy i życzymy drużynie dalszych sukcesów.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz