BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Branżowa Szkoła I stopnia

W ZSP w Branżowej Szkole I stopnia kształcimy w dowolnie wybranym przez Ciebie kierunku. Nie wiesz, kim chcesz zostać lub gdzie znaleźć interesującą  praktykę? Służymy w tym zakresie fachowym doradztwem. Posiadamy szerokie zaplecze firm i przedsiębiorców współpracujących z nami w organizowaniu praktycznej nauki zawodu na najwyższym poziomie i w najbardziej poszukiwanych na rynku pracy zawodach. Dzięki przystąpieniu szkoły do projektu  „Dobre kształcenie zawodowe miarą sukcesu” uczniowie SB będą mogli uczestniczyć w darmowych kursach prawa jazdy oraz operatora wózka widłowego, co znacząco podniesie ich atrakcyjność w oczach potencjalnych pracodawców.

W roku szkolnym 2020/2021 zapraszamy do nauki na poszczególnych oddziałach:

Oddział wielozawodowy – kształcimy w dowolnie wybranym przez ucznia zawodzie, np.: mechanik pojazdów /samochodowych, magazynier-logistyk, sprzedawca, fryzjer, murarz, tynkarz, ślusarz, kucharz, monter instalacji budowlanej, hydraulik, tapicer, blacharz samochodowy , elektryk samochodowy i wiele innych.

Oddział mechanik pojazdów samochodowych – uczeń zdobędzie umiejętność naprawy i przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do jego obowiązków będzie należało wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.

Oddział fryzjer – uczeń uzyska umiejętności związane ze stylizacją fryzur, strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem..

Oddział magazynier-logistyk – ucznia w tym zawodzie przygotujemy do wykonywania następujących zadań zawodowych: przyjmowania i wydawania towarów z magazynu, przechowywania towarów, ponoszenia odpowiedzialności za towar zgromadzony w magazynie, prowadzenia dokumentacji magazynowej.

Oddział kucharz – uczeń zdobędzie umiejętność przyrządzania różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek, a nawet ciast i deserów.

Oddział stolarz – uczeń zdobędzie umiejętności niezbędne do obróbki drewna, wykonywania mebli i przedmiotów codziennego użytku.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz