CYFROWA SZKOŁA WIELKOPOLSK@2020

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach bierze udział w kolejnym projekcie, w związku z czym szkoła pozyskała sprzęt do nauki.

Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”., w którym pozyskała 25 tabletów oraz aparat fotograficzny ze statywem. Pozyskany sprzęt będzie wykorzystywany do działań projektowych. Znaczna część nowego sprzętu zasiliła szkolne pracownie komputerowe. W ZSP w Zdunach działają 2 pracownie komputerowe oraz Multimedialne Centrum Informatyczne połączone z biblioteką szkolną. Poza tym, każda klasopracownia wyposażona jest w sprzęt umożliwiający prowadzenie zajęć z wykorzystaniem projektora bądź tablicy multimedialnej. Warto również dodać, że szkoła pozyskała sprzęt komputerowy w ramach projektu Czas zawodowców Bis – zawodowa Wielkopolska, jak również z programu rządowego, którego celem była pomoc uczniom podczas zdalnego nauczania.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz