Technik logistyk

Chcesz uczyć się na kierunku technik logistyk – przyjdź do nas!

Młody człowiek, nie wie jeszcze, czym tak naprawdę chce się zajmować w przyszłości. Aby pomóc w podjęciu jakże ważnej decyzji, proponujemy zapoznanie się z doświadczeniami tych, którzy ten problem mają już za sobą. Mowa o uczniach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach, którzy kształcą się w różnych zawodach i mają świadomość tego, że w dzisiejszym świecie wiedza i praktyczne umiejętności to kapitał, z którym można wejść na rynek pracy. Dziś przedstawiamy kierunek Technik logistyk.

Czy warto zatem wybrać ZSP w Zdunach?

„Warto uczyć się w ZSP w Zdunach, ponieważ ta szkoła jest w stanie spełnić oczekiwania każdego kandydata. Szeroki, dostosowany do potrzeb i zainteresowań uczniów wybór kierunków kształcenia umożliwia rozwijanie zainteresowań i zdolności uczniów. W naszej szkole można liczyć na zajęcia pozalekcyjne, na których uczniowie uzupełniają swoja wiedzę. Dla maturzystów prowadzone są fakultety, podczas których można powtórzyć materiał niezbędny do egzaminu maturalnego. W szkole panuje przyjazna atmosfera.”

Dlaczego ZSP w Zdunach”?

·       bo mamy szansę przygotować się dobrze do matury

·       bo nauczyciele potrafią z nami współpracować

·       bo mamy możliwość rozwijania swoich zainteresowań

·       bo jest świetna atmosfera

·       za dobre wyniki w nauce można otrzymać stypendium

Polecam tę szkołę, ponieważ, mimo wielu nie zawsze pozytywnych opinii, jest ona przyjazna i można się w niej wiele nauczyć. Mamy bardzo dobrą kadrę nauczycieli, są to ludzie wyrozumiali, wymagający, ale także z poczuciem humoru.

Dlaczego wybrałeś kierunek technik logistyk?

– „Naszą szkołę wybrałam spontanicznie. Na ten moment uważam, że była to bardzo dobra decyzja. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera. Uczniowie traktują się nawzajem z ogromnym szacunkiem. Z nauczycielami śmiało możemy porozmawiać o naszych problemach, zarówno prywatnych, jak i szkolnych. Cała społeczność szkolna sprawia wrażenie jednej, wielkiej rodziny. Mój kierunek, którym jest logistyk, wybrałam ze względu na bardzo dobre opinie na jego temat, które często słyszałam od moich starszych rówieśników uczęszczających do naszej szkoły. Samorząd szkolny organizuje wiele wydarzeń, które pozwalają na zintegrowanie się uczniów całej szkoły. Każdy z uczniów ma możliwość zdobycia ogromnej wiedzy, potrzebnej nam do wykonywania przyszłego zawodu. Podsumowując, zachęcam wszystkich do rozpoczęcia nauki w naszej szkole.” – Maria

·       „Wybierając szkołę, do której chciałabym uczęszczać rozważałam wiele opcji. Zdecydowałam się postawić na ZSP w Zdunach ze względu na bliską lokalizację, co oznaczało brak konieczności dojazdów oraz duży wybór ciekawych i przyszłościowych kierunków. Ostatecznie padło na logistykę, ponieważ na chwilę obecną jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy na osoby, które ukończyły ten kierunek. Zawsze bardzo lubiłam matematykę, której w tym zawodzie nie brakuje. Nauczyciele są pomocni, życzliwi i wyrozumiali. Zawsze upewniają się, że wszyscy uczniowie rozumieją poruszane na lekcjach tematy i dbają o to, aby przekazać nam całą swoją wiedzę. Zawsze służą pomocną dłonią. Myślę, że uczniowie też są bardzo życzliwi. Starsze roczniki zawsze służą dobrą radą, pomagają odnaleźć się tym młodszym, więc jeśli zdecydujecie się na wybór naszej szkoły, możecie liczyć na nasze wsparcie!” – Julita

·       „Technikum logistyczne w Zdunach. Technik logistyk to zawód który cieszy się dużą popularnością. Zespół Szkół ponad Podstawowych w Zdunach daje nam możliwość uczyć się oto właśnie tego zawodu. Oprócz nauki zawodu szkoła proponuję szeroką gamę doszkalania oraz możliwość zdobycia różnych dodatków poszerzające umiejętności i wiedzę w zakresie logistyki. Szkoła również organizuje kursy i szkolenia takie jak realizacja stażów z politechniki oraz uczestnictwo w laboratoriach. W ostatnich latach w naszej szkoły realizowany był projekt na wózki widłowe oraz na kurs prawo jazdy. Atmosfera w naszej szkole jest bardzo miła oraz przyjazna. Nauczyciele oraz uczniowie są dla siebie bardzo pomocni. W szkole również funkcjonuje kółko samorząd uczniowski który jest otwarty na nowe pomysły oraz propozycje. Często organizowane są różne konkursy w których można zdobyć fajne nagrody. Zapraszamy w nasze szeregi!!!” – Karol

·       „Na wybór szkoły wpływ miało kilka czynników, 1. Bliski dojazd oraz dobre opinie byłych i obecnych wychowanków placówki. 2. Kierunek technik logistyk wybrałam, po co rocznym święcie szkoły Kiliniadzie, która jest również dniami otwartymi, po głębszym zapoznaniu się z ofertą zapadła moja decyzja: To jest to co chcę robić! 3. Przychodząc do szkoły nie wiedziałam co mnie czeka, lecz wiedziałam, że następne cztery lata nie będą nudne. W szkole odbywają się różnorakie projekty. Dzięki nim miałam możliwość zdobycia uprawnień na wózek widłowy, ładowarkę teleskopową oraz prawo jazdy kat.B, a wszystko to całkowicie za darmo. ZSP Zduny współpracuje również z Politechniką Poznańską, dzięki czemu odbywamy również płatne staże oraz laboratoria, dzięki którym poszerzamy nasz zakres wiedzy.” – Ania

·       Wybierając szkołę średnią kierowałam się opinią o kierunku, który mnie interesuje i zapewnia dobrą przyszłość. Sugerowałam się opinią o danej placówce. W szkole panuje miła atmosfera. Nasi nauczyciele są bardzo wymagający, ale wychodzi nam to na dobre. Technik logistyk jest kierunkiem, który należy do jednych z bardzo szybko się rozwijających. Wybierając Naszą szkołę i kierunek nie pożałujesz.” Julia

·       „Dlaczego wybrałem Technik logistyk w Zdunach? Dlatego, że moje plany przyszłościowe wiążą się z Państwową Strażą Pożarną. Kierunek technik logistyk z innowacją ratowniczo-pożarniczą rozwija moje pasje. Zdobywam dodatkowe uprawnienia, które zwiększają moje szanse oraz dają możliwość odbycia praktyk zawodowych w jednostkach straży pożarnej.” – Igor

Mamy nadzieję, że wyrażone wyżej opinie uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach zachęcą absolwentów szkół podstawowych do podjęcia nauki w naszej szkole.

Zainwestuj w swoją przyszłość i nie bój się… Przyjdź do nas!!!

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz