WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA SYCYLIĘ !!!

Młodzież Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach wiosną 2022 r. w ramach projektu ERASMUS+ po raz drugi będzie uczestniczyć w praktykach zagranicznych. Wybierzemy się do Katanii, na piękną włoską wyspę jaką z pewnością jest Sycylia.
W projekcie udział mogą wziąć uczniowie wszystkich kierunków technikum oraz szkoły branżowej
I stopnia naszej szkoły.
Praktyki zawodowe w tak pięknym miejscu przynoszą mnóstwo korzyści, wśród których można wymienić: pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych w zagranicznych firmach, ponadto zdobycie kompetencji językowych, nawiązanie nowych znajomości, poznanie kultury i obyczajów danego regionu. Trzeba zaznaczyć, że projekt Erasmus+ to nie tylko praca. Organizacja koordynująca przebieg praktyk dba także aby młodzież w wolnym czasie zapoznała sie z walorami turystycznymi regionu w którym odbywają
się praktyki zawodowe. Czekamy już z niecierpliwością na wyjazd! Chcielibyśmy także zachęcić młodzież, która zasili grono uczniów naszej szkoły, że i oni mogą być uczestnikami projektu Erasmus+
Serdecznie zapraszamy!

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz