Wycieczka zawodowa logistyków do przedsiębiorstwa AT w Krotoszynie.

W dniu 22.10.2021r. uczniowie klas logistycznych I i II naszej szkoły udali się na wycieczkę zawodową.

Najważniejszym punktem programu było zwiedzanie Przedsiębiorstwa-Handlowego AT S.A. w Krotoszynie.. Po przedsiębiorstwie oprowadzał Dyrektor Logistyki pan Paweł Wojtczak, który bardzo zaciekawił młodzież. Uczniowie w czasie wizyty studyjnej mogli zapoznać się ze sposobem organizacji przedsiębiorstwa, stosowanymi technologiami IT, stosowanym przez przedsiębiorstwo układem technologicznym magazynu, sposobem przyjmowania zamówień i ich realizacji, znakowaniem towarów i miejsc składowania, sposobem kompletacji i wysyłki towarów, wykorzystywaną infrastrukturą magazynową i stosowanymi usprawnieniami organizacyjnymi. Ponadto uczniowie mogli się przekonać jak ważna jest dokładność i solidność wykonania pracy na każdym etapie całego procesu. Po zwiedzaniu części magazynowej zostaliśmy oprowadzeni po biurowcu w tym strefach relaksu i strefie fitness.

Przedmiotowy wyjazd okazał się cennym źródłem wiedzy praktycznej dla naszych uczniów, poszerzając tym samym wiedzę zdobytą na zajęciach z przedmiotu logistyka. Po raz kolejny okazało się, że teoria zastosowana w praktyce może być niezwykle interesująca.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Przedsiębiorstwu-Handlowemu AT S.A. za umożliwienie zwiedzenia zakładu a panu Pawłowi za przekazane cenne informacje, które na pewno zostaną niezapomniane.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz