Z KOLEJNĄ WIZYTĄ W AT

W piątek 29.10.2021r kolejna grupa logistyków udała się na wycieczkę zawodową do Przedsiębiorstwa Handlowego AT S.A. w Krotoszynie. Celem wycieczki było zwiedzenie i zapoznanie się z funkcjonowaniem i działalnością przedsiębiorstwa. Po raz kolejny młodzież miała możliwość przekonać się, że „Logistyka nie jest wszystkim, ale wszystko bez logistyki jest niczym”. Wycieczka miała charakter interdyscyplinarny, obejmujący szeroki wachlarz wiedzy z kilku przedmiotów zawodowych, była ciekawą formą nauki pozalekcyjnej, źródłem wielu obserwacji i doświadczeń. Młodzi logistycy mieli okazję poznać zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa, zwiedzali wszystkie strefy magazynu. Młodzież poszerzyła wiedzę o kwestie techniczne wyposażenia magazynowego, zasad przyjęcia, przechowywania, kompletacji, wydawania towarów. Wycieczka okazała się dla uczniów cennym źródłem wiedzy, a zdobyte informacje z pewnością wykorzystają w przyszłości! Jeszcze raz dziękujemy Przedsiębiorstwu Handlowemu AT S.A. za bardzo cenne lekcje magazynowania.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz