Spotkanie logistyków z przedstawicielką Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

11 stycznia 2021 r. uczniowie klas logistycznych wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielką Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną MWSLiT. Pani Blanka omówiła korzyści wynikające z podjęcia nauki w ich szkole. Przedstawiła atuty szkoły oraz perspektywy zawodowe. Zachęcała uczniów do wyboru kierunków i uczelni, która gwarantuje najlepszą pracą.

Podczas spotkania młodzież miała możliwość zagrania w różne gry logistyczne. Punktem podsumowującym spotkanie było przystąpienie do Olimpiady Logistycznej MWSLiT, której celem jest rozwijanie zainteresowania logistyką oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności z obszaru logistyki, a także wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, posiadających potencjał do pracy w zawodzie logistyka.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz