Drzwi otwarte w naszej szkole!

W sobotę 12 marca gościliśmy w murach naszej szkoły Rodziców i uczniów klas 8👭.

Dyrekcja zapoznała zainteresowanych z kierunkami kształcenia, a nauczyciele przedmiotów zawodowych krótkie prezentacje kierunków w swoich klasopracowniach. Jak zawsze szkolni kucharze 🧑‍🍳przygotowali słodki poczęstunek ☕🍪🍰. Rodzice mogli również zapoznać się z ofertą branżowej szkoły I stopnia, jak również nazwami firm z jakimi szkoła współpracuje📌📌📌.

Młodzież naszej szkoły również stanęła na wysokości zadania czynnie uczestnicząc w prezentacjach kierunków, jak również w bezpośrednim kontakcie z ósmoklasistami. Goście mieli okazję porozmawiać i przekonać się jaka przyjazna atmosfera panuje w naszej szkole. Brawo dla Was 👏👏👏

Wkrótce znowu się zobaczymy bo już

➡️➡️➡️7 kwietnia na Kiliniadzie‼️‼️ Będzie się działo ‼️‼️ZAPRASZAMY‼️‼️‼️

RB

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz