Zakończenie projektu #MłodzieżoweMisjeGospodarcze

CWRKDIZ w Kaliszu – Gala podsumowująca ⬇️⬇️⬇️

Kilińczycy bo tak nazywa się nasz zespół dotrwał do końca zgodnie z założonym hasłem „Zawsze walczymy do końca, nigdy się nie poddajemy”👍👍👍

Podczas projektu poznaliśmy siebie zupełnie od innej strony, musieliśmy wykazać się odpowiedzialnością, zaangażowaniem, kreatywnością, umiejętnością pracy w grupie. Stworzone przez nas zadanie finałowe przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – jesteśmy z siebie dumni.🥰🥰🥰

Projekt polegał na wypracowaniu pomysłów jakie mogłyby zostać wprowadzone w firmach rekrutujących pracowników w branży spożywczej. Udział w projekcie był dla nas nowym doświadczeniem i wiele nas nauczył. Może nie zajęliśmy miejsca na podium, ale nie to było dla nas najważniejsze. Dla nas i tak wygraliśmy🥇🥇🥇 Jako pierwszoklasiści1️⃣ zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które wykorzystamy w kolejnych projektach.🤔🤔🤔

Kilińczycy w składzie:

Wiktoria Kochel,

Zuzia Szymałka,

Kinga Bernadek,

Błażej Wasielewski

Opiekun: Renata Błażejczyk

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz