PRAKTYKI ZAGRANICZNE W SEWILLI

1 PAŹDZIERNIKA MŁODZIEŻ KILIŃSKIEGO WYJEŻDŻA NA PRAKTYKI ZAGRANICZNE DO SEWILLI W HISZPANII 13 września odbyło się spotkanie realizatora projektu ERASMUS+ Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu z młodzieżą i ich rodzicami. Wkrótce uczniowie naszej szkoły wyjadą na miesięczne praktyki w ramach projektu „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie”. Młodzież wzbogaci swoją wiedzę i doświadczenie w hiszpańskich przedsiebiorstwach. Na praktyki wyjadą uczniowie kształcący się na kierunkach: technik logistyk, technik informatyk oraz technik turystyki na obszarach wiejskich. Grupa 9 uczniów przez ostatni rok przygotowywała się do tego wyjazdu ucząc się zarówno języka angielskiego, jak i hiszpańskiego.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz