Uczestniczymy w projekcie Erasmus+ ..okiem uczestników.

Zwiedzamy Sevillę🇪🇸🇪🇸🇪🇸Jesteśmy w Sevilli już tydzień… Jak ten czas szybko mija ⏳. Uczestniczymy w projekcie Erasmus+ 🇪🇺🇪🇺🇪🇺 realizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu➡️ Bardzo szybko się zaaklimatyzowaliśmy, zapoznaliśmy z rodzinami goszczącymi, pracujemy ale także mile spędzamy wolny czas. W czwartek zwiedzaliśmy Real Alcázar de Sevilla. Alcázar w 1987 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Pomieszczenia pałacowe🏰były wykorzystywane w różnych produkcjach filmowych takich jak Gra o Tron (Dorne) czy Królestwo Niebieskie (siedziba Króla Jerozolimy). Poznanie historii i legend tego miejsca było ciekawym doświadczeniem, a sama budowla okazała się dziełem sztuki, wszechobecne mozaiki zrobiły na nas szczególne wrażenie. Przed nami jeszcze wiele NOWYCH doświadczeń i wycieczek Poznajemy nowe miejsca ale także siebie nawzajem.😊 Bądźcie z nami😊

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz