Mistrzostwa Powiatu w Futsalu

Dnia 20.01.2023 roku na Hali Sportowej przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach Licealiady⚽️W rywalizacji uczestniczyło siedem szkół, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze trwały 12 minut i odbywały się systemem każdy z każdym. Zespół ZSP w Zdunach podjął walkę ale również bardzo dobrze się bawił💪 Jest to o tyle ważne, ponieważ czekamy na rozgrywki, które odbędą się na orliku.Nasza drużyna zajęła IV miejsce🙂 Serdecznie gratulujemy wyniku zwłaszcza, że w naszej kadrze pojawiło się wielu nowych zawodników z klas pierwszych.Skład drużyny:Jakub Krawicki, Adam Zubek, Jakub Romański, Igor Matela, Martyna Musiał, Maciej Bela, Miłosz Grzeszczak, Michał Płókarz, Miłosz Matela.Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów

Post Author: zspzduny