Nasza szkoła aktywnie włączyła się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Nasi niezastąpieni wolontariusze kwestowali z puszkami, a dodatkowo przygotowaliśmy kolorowe stoisko, na którym można było zapleść warkoczyki, pomalować buźki oraz zrobić tatuaże ![]()
![]()
Było mnóstwo uśmiechu, dobrej energii i chęci pomagania. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję – razem mamy wielką moc!