ZAWODY BOWLINGOWE II MIEJSCE DLA KILIŃCZYKA

II miejsce dla Patryka Bajki z kl. 1 szkoły branżowej W KRĘGLE🙂 Gratulujemy 🙂 Turniej został zorganizowany przez OHP w Krotoszynie

W dniu 10 października br., w kręgielni „Wodnik” Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa HP 15-2 w Kręglach. W zawodach uczestniczyło 25 zawodników ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Krotoszynie, Szkoły Zawodowej w Kobylinie oraz Zdunach. Celem zawodów była popularyzacja sportu i aktywnego wypoczynku, a tym samym wyłonienie reprezentantów na Regionalne Mistrzostwa OHP w Bowlingu, które odbędą się dnia 24października br., w Ostrowie Wlkp. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy przyporządkowane do dwóch torów. Każdemu z zawodników przypadło 10 serii rzutów. Na wynik składała się zsumowana liczba punktów.
W wyniku rywalizacji zwycięstwo odniosła uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej Z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy, Olga Wyduba. Drugą lokatę uzyskał Patryk Bajka uczeń klasy pierwszej Szkoły Branżowej I Stopnia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach. Trzecim uczestnikiem reprezentującym OHP w zawodach regionalnych będzie Kacper Mroczek – uczeń klasy I Szkoły Branżowej I stopnia w Kobylinie. Zawody odbyły się w dobrej sportowej atmosferze i dostarczyły uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. (Daria Lisiak)

 

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz