Wycieczka uczniów ZSP Zduny do Bednar

Wycieczka uczniów ZSP Zduny do Bednar na wystawę Agro Show 2021 😊😊😊

W piątek, 24 września odbyła się wycieczka szkolna na wystawę – Agro Show w miejscowości Bednary. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z uczestnictwa w wyjeździe, jak i integracji. Zakres tematyczny dotyczył wystawy sprzętu mechanizacyjnego, nowoczesnej produkcji roślinnej i zwierzęcej. Uczniowie mogli podziwiać fascynujący sprzęt w trakcie pokazu siewu bezpośredniego i tradycyjnego. Atrakcyjne sektory pokazowe polskich i zagranicznych wystawców przyciągnęły tłumy zwiedzających. Nowoczesne maszyny, ciągniki i urządzenia z branży rolniczej dla każdego gospodarstwa rolnego i agroturystycznego. Klimat i atrakcyjność wystawy z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej zostanie wykorzystane w przyszłej pracy zawodowej technika turystyki na obszarach wiejskich.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz