Uroczysta gala podsumowująca projekt Erasmus+

Uroczysta gala podsumowująca projekt Erasmus+. W piątek 9 grudnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w gali podsumowującej projekt „Europejska mobilność młodych Wielkopolan ” w ramach Erasmus+, w którym uczestniczyliśmy w konsorcjum z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu Dzięki projektowi 9 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w praktykach zagranicznych w Hiszpanii w słonecznej Sevilli. Projekt przyniósł uczniom mnóstwo korzyści, wśród nich można wymienić przede wszystkim poczucie własnej wartości, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pogłębianie wiedzy zawodowej, doskonalenie umiejętności zawodowych, językowych, poznanie kultury i obyczajów hiszpańskich. Podczas gali mieliśmy okazję wysłuchać prezentacji szkół biorących udział w projekcie, pobyt widziany ich oczami Serdecznie dziękujemy za udział w projekcie. To był pracowity i obfitujący w pozytywne wydarzenia czas, przed nami kolejne wyzwania. #zspzduny#cwrkdizkalisz#erasmus#projekt#hiszpania#sevilla#praktyki

Post Author: zspzduny