Mikołajki w DPS w Zdunach

Z okazji minionych Mikołajek szkolny Wolontariat pod opieką p. Asi Szyi i p. Patrycji Kruszczyńskiej-Oleś wybrał się w odwiedziny do chłopców z DPSu w Zdunach. Spotkanie rozpoczęliśmy od bajki pt. „Wiktor i św. Mikołaj” przeczytaną w narracji przez nasze wspaniałe uczennice, a następnie pani Asia Augustyniak zadawała pytania dotyczące bajki. Sprawdzaliśmy, kto uważnie słuchał 🙂 Po pierwszej części spotkania, usiedliśmy wszyscy razem przy stole i rozpoczęliśmy prace artystyczne nad dekorowaniem choinek. Uśmiechom nie było końca. Na zakończenie rozdaliśmy chłopcom kartki świąteczne, ręcznie wykonane przez uczennice naszej szkoły, był słodki poczęstunek i krótka sesja zdjęciowa 🙂 Serdecznie dziękujemy Dyrekcji DPSu, Pracownikom i uczestnikom spotkania za bardzo miłe przyjęcie ❤

Post Author: zspzduny