IV MIEJSCE W POLSCE DLA DZIEWCZĄT Z KILIŃSKIEGO

Piękne Hiszpanki z Kilińskiego 4. w Polsce!!!
Kasia Matyba, Jagoda Adler i Roksana Durczewska w konkursie organizowanym przez Ochotnicze Hufce Pracy „Europa da się lubić!” zajęły 4.miejsce Polsce! Finał konkursu odbył się w Kielcach w dniach 23 – 25 maja. Wzięły w nim udział 23 drużyny z całego kraju. Dla uczestników przygotowano moc atrakcyjnych wycieczek i zajęć integracyjnych. W części konkursowej ocenie podlegały: stoisko promujące kulturę danego kraju Unii Europejskiej, wiedza o Unii oraz praktyczne wykonanie potraw pochodzących z promowanego kraju. Gratulujemy dziewczętom tak wielkiego sukcesu, a w szczególności determinacji i zaangażowania, które pozwoliły im pokonać wszystkie etapy konkursu. Dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie dla naszej szkoły – od dziś cała Polska zna Kilińskiego! I jeszcze specjalne podziękowania dla pań, dzięki którym ten sukces osiągnęliśmy: Darii Lisiak i Iwony Łuczak z OHP w Krotoszynie!

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz