Uroczysta gala podsumowująca projekt Erasmus+

W poniedziałek 9 grudnia uczniowie ZSP w Zdunach mieli przyjemność uczestniczyć w gali podsumowującej projekt „Zawodowcy Południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie” w ramach Erasmus+, w którym szkoła  brała udział w konsorcjum z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Wspaniałą galę otwarła swoim przemówieniem pani Dyrektor CWRKDiZ w Kaliszu Magdalena Sekura- Nowicka, a następnie zaproszeni goście. Pani Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska  poprzez swoje słowa skierowane do młodzieży, motywowała ich do podejmowania kolejnych wyzwań. Młodzież bardzo ciepło odebrała słowa pani Marszałek nagradzając gromkimi brawami.
Dzięki projektowi 16 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w praktykach zagranicznych w Irlandii. Projekt przyniósł mnóstwo korzyści, wśród nich można wymienić przede wszystkim poczucie własnej wartości, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pogłębianie wiedzy zawodowej, doskonalenie umiejętności zawodowych, językowych, poznanie kultury i obyczajów irlandzkich.
Podczas gali mieliśmy okazję obejrzeć pokaz tańca irlandzkiego, wysłuchać prezentacji szkół biorących udział w projekcie. To był pracowity i obfitujący w pozytywne wydarzenia czas, przed szkołą kolejne wyzwania. Kolejny wyjazd w ramach Erasmus + do Hiszpanii.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz