SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW ZSP W ZDUNACH

W ostatnim czasie drużyna ZSP w Zdunach osiąga liczne sukcesy w rywalizacji zarówno w piłce nożnej, jak i piłce siatkowej czy tenisie stołowym. 5 grudnia w sali przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie odbył się Regionalny Turniej w Halowej Piłce Nożnej OHP zorganizowany przez Hufiec Pracy w Krotoszynie. Z 9 zespołów biorących udział w rywalizacji zespół Kilińczyków zajął II miejsce. A najlepszym zawodnikiem został Jakub Apanel. Natomiast 12 grudnia na hali CSiR w Krotoszynie rozegrany został XV Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Krotoszyńskiego. O zwycięstwie drużyny zdecydowała ilość zdobytych bramek w całym turnieju, co dało teamowi ZSP w Zdunach II miejsce.  Największy jednak sukces odniosła drużyna piłkarska podczas MISTRZOSTW POWIATU –  LICEALIADY w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – 18 grudnia, gdzie drużyna zdobyła 1 miejsce. Wszystkie turnieje reprezentowali: Jakub Apanel, Krystian Ryba, Krzysztof Matela, Jakub Kościuczyk, Adrian Pasternak, Jakub Krawicki ,Hubert Stanowski, Adam Zubek, Kacper Kołodziej.  Dnia 9 listopada w SP odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Zdun, w którym uczestniczyło dwoje naszych uczniów: Adrian Pasternak, Patrycja Wiktorowicz. Po zaciętej walce naszej uczennicy udało się zająć III miejsce. Nadal trwa rywalizacja drużyny dziewcząt w piłce siatkowej.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz