TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH

Technik usług fryzjerskich

Chcesz zostać fryzjerem / fryzjerką, zająć się pielęgnacją włosów, kosmetyką ciała, a także stylizacją paznokci? Dostrzegasz u siebie zainteresowania, pasje w tym kierunku, a praca w takim zawodzie jest dla Ciebie spełnieniem planów i marzeń? – szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do grona uczniów naszej szkoły i wybierz dla siebie – TECHNIKUM USŁUG FRYZJERSKICH Z INNOWACJĄ KOSMETYCZNĄ I STYLIZACJĄ PAZNOKCI. Zapewniamy szkolenia, zajęcia w odpowiednio wyposażonej pracowni. Dołożymy wszelkich starań, aby właściwie przygotować Cię do pracy w zawodzie, to właśnie u NAS odkryjesz swoje talenty, poszerzysz umiejętności i zarazisz się pasją zawodu!

Możliwość podjęcia pracy zawodowej:

Rynek usług fryzjerskich jest stabilny i stale poszukiwane są osoby kompetentne i wyróżniające się swoimi umiejętnościami. Technik usług fryzjerskich znajdzie zatrudnienie w renomowanych Salonach Fryzjerskich  czy też Fryzjersko – Kosmetycznych. Posiada również kwalifikacje niezbędne do otworzenia własnej działalności gospodarczej lub kontynuowania nauki na studiach wyższych, a także miejsca, gdzie potrzebny jest stylista.
W zawodzie niezbędna jest wrażliwość estetyczna, precyzja i poczucie odpowiedzialności w pracy, wysoka kultura osobista, spostrzegawczość, podzielność uwagi, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, dobra kondycja fizyczna, sprawność manualna do wykonywania pełnego zakresu usług fryzjerskich i kosmetycznych.
Zawód fryzjera to zawód manualny, wymagający pewnych umiejętności np. odpowiednie trzymanie aparatów, narzędzi czy też przyborów fryzjerskich przy wykonywaniu zabiegów, które można posiąść tylko poprzez wielokrotnie powtarzane ćwiczenia.
Dlatego też oprócz zajęć teoretycznych kładziemy  przede wszystkim nacisk na solidną praktykę, która jest prowadzona w naszej szkolnej pracowni fryzjerskiej przez profesjonalnych nauczycieli – fryzjerów. Zajęcia praktyczne odbywają się na terenie szkoły w profesjonalnie wyposażonej pracowni fryzjerskiej, połączonej z  pracownią kosmetyczną oraz pracownią stylizacji paznokci, w której uczniowie zdobywają  umiejętności wykonywania pełnego zakresu usług fryzjerskich i kosmetycznych.

Dołącz do NAS!!!

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz