I MIEJSCE W POWIECIE!

Dnia 21 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach wzięli udział w eliminacjach powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża, które odbyły się w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Olimpijskiej 10 w Krotoszynie. Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Polski Czerwony Krzyż, Starostwo Powiatowe i Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Reprezentacje sześciu drużyn z powiatu krotoszyńskiego wzięły udział w sześciu pozorowanych scenkach, podczas których członkowie drużyn mieli za zadanie wykonać czynności ratownicze oraz rozwiązać test wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Po zaciętej walce uczniowie z ZSP w Zdunach, w składzie: Anna Pijacka (kl. 4T), Antoni Wróbel (kl. 4T), Patryk Ostrowski (kl. 3TB), Wiktoria Kochel (kl. 1T), Błażej Wasielewski (kl.1T), uplasowali się na I miejscu, otrzymując dyplom oraz puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Krotoszynie oraz Polski Czerwony Krzyż w Krotoszynie.

Z całego serca gratulujemy i życzymy drużynie dalszych sukcesów.

Ponadto, serdecznie dziękujemy organizatorom oraz Panom z Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie za przyjazną atmosferę Mistrzostw oraz za merytoryczne wskazówki po zakończonych działaniach ratowniczych, które z pewnością wdrożymy do dalszej pracy!

Patrycja Kruszczyńska-Oleś

I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK.

Najlepsi!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Wiktoria, Błażej, Patryk, Ania, Antek, Marlena, Szymon 😊DZIĘKUJEMY 😘

#zspzduny

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz