Wycieczka do Wrocławia.

26 kwietnia 2022 roku uczniowie kierunku technik logistyk uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia.

Celem wycieczki było zapoznanie się z infrastrukturą liniową i punktową Wrocławia. Jest to największe miasto Polski położone w jej południowo-zachodniej części, dzięki czemu jest on bardzo ważnym punktem handlowym i logistycznym dla przedsiębiorców i prywatnych podróżnych zarówno z Czech, Niemiec jak i Austrii. Bardzo ważny dla miasta jest Dworzec Kolejowy, który został w ostatnim czasie odrestaurowany, zgodnie z wytycznymi naczelnego konserwatora zabytków, w sposób łączący najważniejsze elementy architektury dworca z nowoczesnymi wymogami stawianymi przez podróżnych czy biznesmenów. Tylko dzięki temu, że do Wrocławia bardzo łatwo się dostać dowolnie wybranym środkiem komunikacji, a same połączenia są przejrzyste i dobrze zaplanowane, miasto to może tak szybko podnosić swoją turystyczną reputację.

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz