SPOTKANIE Z KONSULEM – PROJEKT ERASMUS+

 

SPOTKANIE Z WICEKONSULEM IRLANDII

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach w piątek 12 października uczestniczyli w spotkaniu z Wicekonsulem Irlandii w Poznaniu – panem Krzysztofem Schramm, a także panią Marszałek –Marzeną Wodzińska. Spotkanie, które odbyło się w Blizajnach k. Kalisza zapoczątkowało projekt Erasmus + realizowany w Konsorcjum z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu „Zawodowcy Południowej Wielkopolski otwarci na standardy europejskie” ponieważ po raz pierwszy uczestniczyli w nim uczniowie zakwalifikowani do projektu. Spotkanie miało na celu podsumowanie pierwszego już etapu projektu, tj. Tygodnia Irlandzkiego. Młodzież podczas spotkania wysłuchała listu, napisanego przez p. Ambasador Irlandii w Polsce – Emer  O’Connel.  Młodzież naszej szkoły zaprezentowała materiał zgromadzony podczas Tygodnia Irlandzkiego w postaci prezentacji multimedialnej oprawionej anglojęzycznym  i polskim komentarzem.  Każdy z uczestników projektu otrzymał pakiet wparcia do nauki języka angielskiego. Młodzież została zaproszona do Konsulatu w Poznaniu, co będzie miało miejsce wiosną 2019.

 

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz