Z BIBLIOTECZKI KILIŃSKIEGO…

„November 9” Colleen Hoover

Kolejna pozycja książkowa, po którą często sięgają czytelnicy naszej szkoły.

9 listopada – ta data wpłynęła na losy Fallon i Bena. W ten dzień doszło do pożaru, w którym ucierpiała dziewczyna. Została dotkliwie okaleczona na całym ciele. Blizny na twarzy przekreśliły jej marzenia o aktorstwie.

Fallon i Ben poznają się w restauracji w rocznicę tragicznych wydarzeń. Po spędzeniu kilku godzin w swoim towarzystwie, postanawiają spotykać się co roku 9 listopada, bez kontaktowania się przez pozostałe dni. Przez lata dojrzewają, dźwigają bagaż doświadczeń. Następuje ich wewnętrzna przemiana, pojawia się silne uczucie.

Co roku 9 listopada rozpoczyna kolejny rozdział historii.

Czy bohaterowie mogą liczyć na wspólną przyszłość? Czy Ben wyzna prawdę Fallon o pożarze w jej domu?

Trudno oderwać się od lektury. Polecamy!!!

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz