Konkurs wiedzy normalizacyjnej

17 marca 2021 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbył się trzeci konkurs Wiedzy Normalizacyjnej dla uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu krotoszyńskiego. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Starosta Krotoszyński i Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. W finale konkursu wzięli udział uczniowie z pięciu szkół powiatowych. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Kmieciak, Karol Owczarek i Patryk Ostrowski.

Pytania konkursowe miały charakter testowy. Uczniowie odpowiadali na 25 pytań z dziedziny podstaw normalizacji. Poziom wiedzy o normalizacji był bardzo wysoki i wyrównany. W czasie pracy komisji finaliści z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładu dr Zygmunta Niechody na temat korzyści związanych ze stosowania normalizacji. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz