I Rejonowy Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej

W dniu 8 kwietnia uczeń naszej szkoły – Kamil Kłopocki wziął udział w I Rejonowym Konkursie Wiedzy Normalizacyjnej zorganizowanym przez ZSP nr 3 w Krotoszynie pod honorowym patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Starosty Krotoszyńskiego, Prezesa Banku Spółdzielczego w Krotoszynie oraz Prezesa Krotoszyńskiej Izby Rzemieślniczej.

Celem konkursu było upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o normalizacji oraz wzrost świadomości znaczenia normalizacji w życiu codziennym, a także przygotowanie specjalistów do wykorzystania rozwiązań normalizacyjnych w praktyce zawodowej.

Kamil zdobył 5 miejsce i wywalczył cenne nagrody ufundowane przez sponsorów: Polski Komitet Normalizacyjny, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Bank Spółdzielczy w Krotoszynie i Krotoszyńską Izbę Rzemieślniczą.

Jeszcze raz bardzo gratulujemy!!! 👏👏👏

Opracowała: J.Sz.

#zspzduny #kiliński #normalizacja #norma

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz