Konkurs „Wiedzy o Hiszpanii” rozstrzygnięty

➡️W dniu 21 kwietnia pani dyrektor Karolina Rejek wręczyła dyplomy i upominki🥇 dla uczniów, którzy wykazali się wiedzą na temat Hiszpanii. Konkurs jest częścią przygotowań do wyjazdu młodzieży na praktyki zawodowe w Sevilli.

Przypomnijmy, że już w październiku uczniowie naszej szkoły wezmą udział w projekcie Erasmus+ „Europa otwarta na wielkopolskich zawodowców” realizowanym w Konsorcjum z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu i odbędą 4- tygodniowe praktyki zawodowe.

➡️Zwycięzcami w konkursie okazali się uczniowie klasy 1:

1️⃣miejsce Kajetan Ratajek

2️⃣miejsce Mateusz Kieński

3️⃣miejsce Amelia Nowacka

Serdecznie gratulujemy ‼️

#zspzduny #cwrkdizKalisz #erasmus #konkurs #hiszpania

RB

Post Author: zspzduny

Dodaj komentarz